Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare si montaj echipamente retea IT: rack 27u 600x800x140 - 1.00 buc, raft rack 19 perfortat - 3.00 buc, pdu 8p priza rackabila 4u - 1.00 buc, nvr ds-7632ni-i2 - 2.00 buc, hdd intern wd, 3.5, 6tb, purple, sata3, intellipower (5400rpm), 64mb, surveillance hdd - 1.00 buc si configurare.
- Număr anunț
- DA28874460
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALC (CUI 5431683)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.449 RON
- Valoare atribuită
- 9.449 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.