Atribuită
Cumpărare directă
SAT CUZAP Denumire Produs UM Cantitate CAMERA IP HIK DS-2CD2T43GO 4 MPIXELI B 6.00 CAMERA IP HIK DS-2CD1143GO 4 MPIXELI DOME B 2.00 NVR 8 CANALE HIKVISION 7608 B 1.00 HDD 3 TERRA WD SATA PURPLE B 2.00 SWITCH HIKVISION 8 PORT POE B 1.00 CABLU UTP CAT6 HIKVISION 2021 B 300.00 TUB FLEXIBIL 20 320N 2019 B 150.00 DOZA LEGATURA 100X100 ELBI B 8.00 ACUMULATOR 12/7A B 2.00 DETECTOR PIR QUAD 2021 B 5.00
- Număr anunț
- DA28682901
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGOC NR.1 POPESTI (CUI 4687277)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.813 RON
- Valoare atribuită
- 7.813 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.