Atribuită Cumpărare directă

Sistemul de Autotransfuzie REDAX, cu kit de colectare, 10160

Număr anunț
DA28847523
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33194220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.360 RON
Valoare atribuită
2.360 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.360 RON

din 2.360 RON estimat