Atribuită Cumpărare directă

VYGONULE G16; 18; 20; 22; 24

Număr anunț
DA28727498
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33141327-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.980 RON
Valoare atribuită
12.980 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.980 RON

din 12.980 RON estimat