Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii asigurare RCA 6 luni conform ref nr 4657/17.09.2021 al Gospodaririi Comunale Arad in vederea desfasurarii conforme a activitatii subscrisei .;

Număr anunț
DA28829783
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
EXA BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18409050)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943 RON
Valoare atribuită
943 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

943 RON

din 943 RON estimat