Atribuită
Cumpărare directă
Banderole bani pentru fiecare cupiura in culori diferite,din hartie de 70g/mp,lipite si taiate. Banderole 1 leu IOR (verzi) - 10.000 buc. Banderole 5 lei ENE (mov) - 10.000 buc. Banderole 10 lei GRI (rosii) - 15.000 buc. Banderole 50 lei VLA (galbene) - 80.000 buc. Banderole 100 lei CAR (albastre) - 95.000 buc. Banderole 200 lei BLA (portocalii) - 10.000 buc. TOTAL: 220.000 buc.
- Număr anunț
- DA28793688
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- SILCO-H SRL (CUI 4466403)
- Cod CPV
- 30199760-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.