Atribuită
Cumpărare directă
1. LAMPA LIPIT PENTRU CARTUS GAZ BUTAN PIEZO TOP LINE KEMPER - 1 BUC; 2. CARTUS GAZ BUTAN 190 G ENERGO ZZ - 5 BUC; 3. CHEIE REGLABILA 300 MM CROWNMAN ZZ - 1 BUC; 4. CLESTE SUEDEZ FALCI S 1/2"" 482/6 UNIOR - 1 BUC; 5. CLESTE SUEDEZ FALCI S 1"" 482/6 UNIOR - 1 BUC; 6. CLESTE SUEDEZ FALCI S 1.1/2"" 482/6 UNIOR - 1 BUC; 7. CLESTE REGLABIL 240 MM 447/6 UNIOR - 1 BUC; 8. FOARFECA GAZON 340 MM UNGHI REGLABIL FISKARS - 1 BUC; 9. SUBLER MECANIC 150 MM L-235 MM INSIZE - 1 BUC; 10. RULETA 5 M CAUCIUCATA TYLON STANLEY PROMO - 1 BUC; 11. RULETA 10 M 710P UNIOR PROMOS - 1 BUC; 12. SET 12 SURUBELNITE PH-PZ-SL MILWAUKEE PROMOS - 1 SET; 13.SET 56 BITI PH-PZ-TX-HEX-SL 25-50 MM CU ADAPTOR MAGNETIC MILWAUKEE - 1 SET; 14. FIERASTRAU ARC 300 MM RECTANGULAR STANLEY - 1 BUC; 15. FIERASTRAU ARC 530 MM STANLEY PROMO - 1 BUC; 16. CLESTE COMBINAT 180 MM HEAVY DUTY 405/4G UNIOR - 1 BUC; 17. NIVELA ANTISOC 60 CM 2 FIOLE STANLEY PROMO - 1 BUC; 18. CUTIE SCULE 486X270X237 MM INCHIZATORI METALICE STANLEY - 1 BUC.
- Număr anunț
- DA28871799
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.263 RON
- Valoare atribuită
- 1.263 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.