Atribuită Cumpărare directă

ULEI AMESTEC MOTOR 2 TIMPI 1 L HP STIHL - 2buc la pretul de 20.07 lei/buc -cf. referat 18969/24.09.2021 - Cimitir Sfantul Lazar

Număr anunț
DA28870408
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat