Atribuită
Cumpărare directă
REZERVA TRIMMER 2.7X360 M ROSIE ENERGO ZZ - 2 buc la pretul 101.40 lei/buc - cf. referat 18969/24.09.2021 - Cimitir Sfantul Lazar ; AUTOCUT 46-2 TAMBUR CU FIR STIHL - 20 buc la pretul 82.45 lei/buc - cf. referat 18853/23.099.2021 - Administrare Spatii Verzi
- Număr anunț
- DA28870302
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.851 RON
- Valoare atribuită
- 1.851 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.