Atribuită Cumpărare directă

REZERVA TRIMMER 2.7X360 M ROSIE ENERGO ZZ - 3 buc la pretul de 101.40 lei/buc AUTOCUT 46-2 TAMBUR CU FIR STIHL - 4 buc la pretul de 82.45 lei/buc - cf. referat 17264/06.09.2021- Cimitir Stefan cel Mare

Număr anunț
DA28827350
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634 RON
Valoare atribuită
634 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634 RON

din 634 RON estimat