Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ACHIZITIE ELEMENTE DE ASAMBLARE SI FIXARE PENTRU LUCRARI DE CONSTRUCTII CE CONTINE: ADEZIV SIKA ANCHOR FIX -1 300 ML - 1 BUC ADEZIV SIKA ANCHOR FIX -2 300 ML - 1 BUC TIJE COMPLET FILETATE 1M DIN 975-8.8 - M16 ZA ZZ - 10 BUC PIULITA HEXAGONALA DIN 934-8 M16 ZA ZZ - 50 BUC SAIBE PLATE DIN 125 A - M16X30X3.00 ZA ZZ - 50 BUC TAXA DESPACHETARE - 2 UNITATI = 18 PACHETE REFERAT NR. 994/118/16.09.2021
- Număr anunț
- DA28816672
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44530000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.907 RON
- Valoare atribuită
- 3.907 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.