Atribuită
Cumpărare directă
MASINA DE GAURIT CU PERCUTIE ( AUTOFILETANTA) 18V 2X5Ah GSB18V-50 L-BOXX BOSCH - Autofiletantă cu doi acumulatori 2 acumulatori (baterii) 18V, litiu-ion, 2x5mah,1800rpm, două trepte putere **Beneficiar : CSCCD Tg Cărbunești, str. Trandafirilor nr.33, jud. Gorj, tel. 0253/378288
- Număr anunț
- DA28815770
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 42600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074 RON
- Valoare atribuită
- 1.074 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.