Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE PENTRU ELECTRICIENI: SET 40 BITI PH-PZ-TX 25-50 MM CU ADAPTOR MAGNETIC SI CHEIE HEXAGONALA DEWALT PROMOS SI POLIZOR UNGHIULAR ACUMULATOR DCG405P2 M14-DISC125MM 9000RPM 18V/2X5AH DEWALT PROMOS.

Număr anunț
DA28683652
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.471 RON
Valoare atribuită
1.471 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.471 RON

din 1.471 RON estimat