Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ACHIZITIE VARFURI DE SURUBELNITE CE CONTINE : BIT PZ1 25 MM 1/4'' C 6.3 FELO ZE - 10 BUCATI x 1.04 lei, BIT PZ2 25 MM 1/4'' C 6.3 FELO ZE - 2 BUCATI x 1.04 lei pentru Mobilier Urban conform oferta nr 26417/02.09.2021, referat nr 26124/31.08.2021
- Număr anunț
- DA28682883
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44512920-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12 RON
- Valoare atribuită
- 12 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.