Atribuită Cumpărare directă

: CURATITOR CU PRESIUNE K 5 KARCHER PROMOS PACHET ACHIZITIE POLIZOR DREPT (BIAX) SI CONSUMABILE CE CONTINE : POLIZOR DREPT BIAX GGS28LCE AX LUNG-PENSETA 6MM 10000-30000 RPM 650W BOSCH PROMOS - 1 BUCATA SET 5 PIETRE GGS 25X24 BOSCH - 2 BUC

Număr anunț
DA28682353
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.258 RON
Valoare atribuită
2.258 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.258 RON

din 2.258 RON estimat