Atribuită Cumpărare directă

ELECTROD SUDURA OTELURI INVELIS-RUTILIC E-6013/E- 42-0-RR-12 2.5X350MM 4.5KG SUPERTIT SAF-RO DUCTIL pentru Mobilier Urban conform oferta nr 26320/01.09.2021, referat nr 25975/30.08.2021, ADV 1236075/01.09.2021

Număr anunț
DA28676949
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198 RON
Valoare atribuită
1.198 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198 RON

din 1.198 RON estimat