Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACHIZITIE PIULITE HEXAGONALE; PIULITA HEXAGONALA DIN 934-8 M12 ZA ZZ : 0.015 BUC x 166.15 RON; PIULITA HEXAGONALA DIN 934-8 M14 ZA ZZ:0.015 BUCX256.02 RON. REFERAT NR.25504/25.08.2021 - COLOANA AUTO. OFERTA NR. 26216/31.08.2021.

Număr anunț
DA28661550
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44531600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6 RON
Valoare atribuită
6 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6 RON

din 6 RON estimat