Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ACHIZITIE SURUBURI METRICE CAP HEXAGONAL: SURUB CAP HEXAGONAL M 6.0X 50 DIN 933-8.8 ZA ZZ - 0.020 mii x 182.82 RON ; SURUB CAP HEXAGONAL M 8.0X 50 DIN 933-8.8 ZA ZZ -0.0 20 BUC X 361.64 RON; SURUB CAP HEXAGONAL M10.0X100 DIN 933-8.8 ZA ZZ : 20 BUC X 1.02 RON. TOTAL: 32.023 RON. REFERAT MR.25504/25.08.2021-COLOANA AUTO.
- Număr anunț
- DA28661491
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44531510-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31 RON
- Valoare atribuită
- 31 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.