Atribuită Cumpărare directă

CARNE DE PORC.CARNE DE PUI.PESTE.CARNE DE VITA.DIFERITE PRODUSE ALIMENTARE.MEZELURI.LACTATE.BRANZETURI,SANDVISURI DE PUI SI PORC

Număr anunț
DA28710009
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii HOFEHERKE cu Program Prelungit (CUI 16037812)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.953 RON
Valoare atribuită
1.953 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.953 RON

din 1.953 RON estimat