Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze 1) Cutii depozitare – dreptunghiulare din plastic, cu capac și mânere, capacitate 8l = 16 buc., 2) Cutii depozitare – dreptunghiulare din plastic, cu capac și mânere, capacitate 12l = 10 buc., 3) Cutii depozitare – dreptunghiulare din plastic, cu capac și mânere, capacitate 25l = 68 buc., 4) Cutii depozitare – dreptunghiulare din plastic, cu capac și mânere, capacitate 38l = 10 buc., necesare pentru activități curente realizate în depozitele MNIT.
- Număr anunț
- DA28849269
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44617000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.035 RON
- Valoare atribuită
- 3.035 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.