Atribuită Cumpărare directă

BROASCA EXT FARA CIL CROM C/L=85 153P-25 BUC 5.00*20.17 4000909042671 DIBLU UNIVERSAL BIZEPS 10*90 BUC 10.00*1.68 6984000017159 SURUB R2 6*100 BUC 10.00*0.55, 6984000121986 VAS WC MONOBLOC PRESIDENT SCURG LAT P10 BUC 1.00*149.58 8718696577813 BEC LED PHILIPS COREPRO A60 12.5W-100W LUMINA RECE BUC 20.00*21.85 5948636031737 BEC CU LED A65 E27 15W 230V LUMINA RECE WELL BUC 20.00*15.13 6984000070772 BATERIE BUCATARIE TM 40 SMACK BUC 4.00*115.80 6984000012437 BATERIE PERETE 6882 SMK BUC 1.00*157.65 6984000149720 COT ALAMA 11/2 II BUC 4.00*35.80 4025416728719 REZERVOR RIO AP110 BUC 5.00*125.97 5906775342503 FURTUN DUS EXTRACTABIL CRB090D BUC 2.00*28.32 6424257003470 FURTUN DUS 200CM CFBX BUC 7.00*21.85 6984000002766 REDUCTIE 110*50 GARNIT BUC 4.00*5.04 6984000002735 REDUCTIE 50*32 GARNIT BUC 5.00*2.18 6900000000083 SET DIBLU + SURUB 10 BUC 5.00*3.19 6900000000076 SET DIBLU+SURUB 8 BUC 5.00*2.10 6984000002933 MUFA 32 GARNIT BUC 10.00*2.44 6984000002964 MUFA 110 GARNIT BUC 4.00*7.48 6984000029473 TEAVA 110/1000 PVC BUC 4.00*11.85 8710439039725 BISON SILICON SANITAR NEGRU 280ML BUC 1.00*21.76 87296105 ADEZIV PVC RIGID 25 ML BISON BUC 2.00*8.82, 8594045930733 CAPAC WC A60 ALCA

Număr anunț
DA28834725
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.463 RON
Valoare atribuită
3.463 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.463 RON

din 3.463 RON estimat