Atribuită
Cumpărare directă
4000146015742 BIT DIAMANTAT PZ1 BUC 3.00*8.41 4000146015759 BIT DIAMANTAT PZ2 BUC 3.00*8.41 5948636025507 BEC CU LED A60 E27 12W 230V LUMINA RECE WELL BUC 25.00*10.92 5948636027938 BEC CU LED A60 E27 10W LUMINA RECE WELL BUC 7.00*9.26 8592920044568 BEC LED A60 9W E27 865 ZQ5142 EMOS BUC 28.00*10.92 8690059009998 PLAFONIERA CU SENZOR (2*E27 MAX 25W) NADE BUC 3.00*62.19 MATCTII1269 SAPA AUTONIVELANTA BAUMIT 25 KG SAC 3.00*41.86
- Număr anunț
- DA28800380
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006 RON
- Valoare atribuită
- 1.006 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.