Atribuită
Cumpărare directă
6984000040232 SURUB DIN 7504 K 4.8*50 BUC 150.00*0.34 6984000016916 SURUB R2 5*40 BUC 100.00*0.14 MATCTII992 SARMA MOALE ZN 1 2 KG 2.00*10.92 MATCTII6892 PLASA POARTA FOTBAL SET 2 BUC 5M*2M*0.4M*1M FIR 3MM POLIESTER ALB SET 1.00*823.53 MATCTII6893 PLASA PROTECTIE TEREN FOTBAL 16M*5M FIR 3MM POLIESTER ALB BUC 1.00*1008.40 MATCTII1325 PANOU GARD 2000*2500 BUC 52.00*71.43 mai putin
- Număr anunț
- DA28758819
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.632 RON
- Valoare atribuită
- 5.632 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.