Atribuită
Cumpărare directă
8590309068716 BATERIE LAVOAR MONTAJ PERETE TITANIA IRIS 94470.0 BUC 1.00*168.07 4891199065026 BATERIE R6 AA SUPER ALCALINA GP 12BUC/SET BUC 2.00*15.97 4891199065088 BATERIE ALCALINA SUPER GP R3 AAA 12BUC BUC 2.00*15.97 4891199027581 BATERIE ULTRA ALCALINA GP15AU-BL2 SET 2.00*5.04 4891199027659 BATERIE ULTRA ALCALINA R3 GP24AU BL4 SET 2.00*8.40 4891199001147 BUTON LITIU 20*3.2 3V BUC 10.00*2.94 4891199001147 BUTON LITIU 20*3.2 3V BUC 10.00*2.94 4008496276875 BATERIE VARTA 3V 6025 LI-CR2025 BUC 10.00*4.20
- Număr anunț
- DA28668825
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359 RON
- Valoare atribuită
- 359 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.