Atribuită Cumpărare directă

Polite de asigurare RCA pentru o perioada de 6 luni pentru 38 de auto.

Număr anunț
DA28882948
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0596 (CUI 13964180)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.267 RON
Valoare atribuită
19.267 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.267 RON

din 19.267 RON estimat