Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civila pentru prejudicii produse prin accidente de vehicule tip RCA, pentru autovehiculele cuprinse in lista atasata prezentei achizitii. Valabilitatea politelor: 30 de zile, incepand cu data de 28.09.2021.

Număr anunț
DA28855535
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat