Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere auto pentru autovehicule si utilaje, conform ADV1233513 publicat în SEAP în 18.08.2021.

Număr anunț
DA28665542
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.903 RON
Valoare atribuită
48.903 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.903 RON

din 48.903 RON estimat