Atribuită
Cumpărare directă
VALABILITATE CONTRACT 01.10.2021 - 31.12.2021, RESPECTIV 13 M.L /LUNA Ordonarea documentelor pe grupe de unităţi arhivistice (pe grupe de dosare) în ordine cronologică, potrivit problematicii şi după termenele de păstrare ale Nomenclatorului Arhivistic deţinut de creatorul de documente Desprăfuirea şi decapsarea documentelor Ordonarea documentelor in cadrul unei unităţi arhivistice (în cadrul unui dosar) Legare în dosare cu coperţi de carton duplex şi etichetarea acestora Întocmirea inventarelor Consultanţa şi întocmirea lucrărilor de selecţionare Reactualizarea inventarelor SC DIACOSTAMPET SRL, dispune de spatii de prelucrare autorizate de către Arhivele Naționale necesare prestarii de servicii de arhivare la sediul acesteia. Serviciile prestate pot fi decontate in baza Legii 448/2006.
- Număr anunț
- DA28819349
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.422 RON
- Valoare atribuită
- 19.422 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.