Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs Cantiate Pret 1 Foaie de observatie clinica generala 500 0.85 2 Chestionar Epidemiologic 4000 0.07 3 Fisa de evaluare a durerii 300 0.10 4 Condica de prezenta 15 6.50 5 Foaie zilnica de miscare a blonavilor internati 20 2.25 6 Retete medicale 10 1.95 7 Bilet de internare 5 2.75 8 Chestionar de statisfactie a pacientului 200 0.15 9 Plan de ingrijire pediatrie 100 0.90 10 Plan de ingrijire adulti 500 0.90 11 Consimtamant informat 150 0.15 12 Formular de consimtamant reprezentant legal 150 0.15 13 Consimtamantul pacientului privind metodele 600 0.10 14 Evaluare risc Carmeli 600 0.10 15 Consimtamantul pacientului privind metodelediagnostice si terapeutice invazive 600 0.10 16 Consimtamant informat Anexa 2 1200 0.08 17 Anexa 1 600 0.10 18 Acordul pacientului informat 1200 0.08 19 Declaratie de consimtamant 1200 0.08 20 Fisa CPU 300 0.20 21 Fisa de spitalizare zi 300 0.20 22 Registru camera de garda 5 15.00 mai putin
- Număr anunț
- DA28727957
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Nehoiu (CUI 4088146)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.248 RON
- Valoare atribuită
- 2.248 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.