Atribuită Cumpărare directă

Banda corectoare 5 buc, Biblioraft 8 cm 10 buc, Capsator 24/6 2 buc, Capse 2/6 10000buc/cutie 8 cutii, Dosar incopciat 100 buc, Dosar plastic 100 buc, Folie protectie doc. 100 buc/set 1 set, Hartie copiator A4 29 topuri, Pix simplu 28 buc, Tus stampila 1 buc. ref.602/22.09.2021

Număr anunț
DA28881801
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792 RON
Valoare atribuită
792 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

792 RON

din 792 RON estimat