Atribuită Cumpărare directă

Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (30 lei/fila ; 50 lei /fila ). Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet.

Număr anunț
DA28784093
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCHINA (CUI 4231830)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.319 RON
Valoare atribuită
6.319 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.319 RON

din 6.319 RON estimat