Atribuită Cumpărare directă

PACHET COLIERE METALICE SI SAIBE CUPRU CONFORM OFERTA NR 304/305 DIN 27.09.2021 =1.670,90 lei/pachet

Număr anunț
DA28872878
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
ALFA DINAMIC S.R.L. PLOIESTI (CUI 2708276)
Cod CPV
44530000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.670 RON
Valoare atribuită
1.670 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.670 RON

din 1.670 RON estimat