Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID DEZINFECTANT CU DOZATOR 1L ,PRESTISEPT; MASCA MEDICALA DE PROTECTIE IN 4 STRATURI, de unica folosinta, Filtre PFE (Particle Filtration Efficiency) si BFE (Bacterial Filtration Efficiency) 4 straturi: 3 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru (meltblown fabric) Conforma cu cerintele standardului EN 14683:2019+AC:2019 Type II BFE (Bacterial Filtration Efficiency): > 99%; MASCA CHIRURGICALA IN TREI STRATURI SI 3 PLIURI, Produs de unica folosinta conceput pentru protectia respiratorie impotriva mai multor tipuri de impuritati. Destinata: Masca protectie de fata de uz medical, pentru igiena; Trei pliuri; Hipoalergenica; De unica folosinta; cu tija nazala ajustabila; Prevazut cu elastic pentru prindere pe urechi; Capacitate mare de filtrare; sa permita un respirat usor; sa nu contina latex; Fara fibra de sticla; Marcaj CE; Dispozitiv medical Clasa I; TESTE RAPIDE COVID 19 CU RECOLTAREA SECRETIILOR DIN CAVITATEA BUCALA; TESTE RAPIDE COVID 19 CU RECOLTAREA SECRETIILOR DIN CAVITATEA NAZALA; DEZINFECTANT DE SUPRAFETE BIONET A15 5L, Dezinfectant de contact pentru dezinfectarea si dezodorizarea suprafetelor, Domenii de utilizare: Produs BIONET A 15 asigura dezinfectarea si dezodorizarea suprafetelor din salile de asteptare, salile de conferinte, birouri, holuri etc.
- Număr anunț
- DA28836350
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.086 RON
- Valoare atribuită
- 7.086 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.