Atribuită Cumpărare directă

Catalog invatamant primar coperta piele buc 11 37.82 416.02 79.04 Catalog invatamant gimnazial coperta piele buc 8 37.82 302.56 57.49 Catalog gradinita coperta piele buc 6 21.01 126.06 23.95 Catalog clasa pregatitoare coperta piele buc 5 29.42 147.10 27.95 Carnet elev invatamant primar buc 50 2.1 105.00 19.95 Carnet elev invatamant gimnazial buc 50 2.1 105.00 19.95 Hartie copiator A4 top 25 13.87 346.75 65.88 Folie protectie buc 300 0.63 189.00 35.91 Burete tabla buc 35 6.31 220.85 41.96 Marker tabla+rezerva buc 50 10.51 525.50 99.85 Dosar pvc buc 200 0.84 168.00 31.92 Biblioraft plastifiat buc 20 7.15 143.00 27.17 Baterii buc 20 4.21 84.20 16.00 Pix gel rosu,albastru,negru buc 40 6.31 252.40 47.96 Ordin de deplasare buc 1 4.21 4.21 0.80 Capsator buc 1 29.42 29.42 5.59 Perforator buc 1 29.42 29.42 5.59 Condica scolara buc 5 46.22 231.10 43.91 Creta scolara buc 10 12.61 126.10 23.96

Număr anunț
DA28863346
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ALBESTI (CUI 21717807)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.551 RON
Valoare atribuită
3.551 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.551 RON

din 3.551 RON estimat