Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Maliuc a depus în cadrul POR, Axa Prioritară 7: ”Diversificarea economiilor locale prin dezvoltarea durabilă a turismului”, proiectul „Investiții pentru dezvoltarea infrastructurii turistice în Comuna Maliuc” SMIS 129207, pentru care a fost semnat Contractul de finanțare cu nr. 6991/ 05.07.2021. Obiectul contractului îl constituie prestarea serviciilor de proiectare: elaborare proiect tehnic (PAC, POE, PTE), documentatii avize/ acorduri, sustinerea proiectului in fata verificatorilor de proiect, contractati de catre achizitor si asigurarea serviciilor de asistenţă tehnică din partea proiectantului pe toată perioada execuției lucrărilor. Fazele de realizare a sunt următoarele: a. Elaborarea documentației tehnice de proiectare, care va cuprinde: Proiect tehnic de executie (PTE) – 4 exemplare tiparite + 1 CD Proiect pentru autorizarea executarii lucrarilor de construire (PAC), Proiect de organizarea executiei lucrarilor (POE), Documentatii avize/ acorduri – 2 exemplare tiparite + 1 CD Sustinerea proiectului in fata verificatorilor de proiect, contractati de achizitor b. Asigurarea serviciilor de asistenţă tehnică din partea proiectantului pe toată perioada execuției lucrărilor
- Număr anunț
- DA28757336
- Autoritate contractantă
- Comuna Maliuc (CUI 4508711)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.