Atribuită
Cumpărare directă
Branule cu valva G22; Catetere cu valva-Catetere perif cu valva=Catetere I.V. 2000 X 0.45 = 900, SERINGA / SERINGI 5 ml cu ac / CUTIE 100 BUC 50 X 17.80 = 890, SERINGA / SERINGI 10 ml cu ac / CUTIE 100 BUC 60 X 28.80 = 1728, SERINGA / SERINGI 1 ml insulina cu ac detasabil 2500 X 0.28 = 700, SERINGA / SERINGI 20 ml cu ac / CUTIE 100 BUC 100 X 42.80 = 4280 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28876952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.498 RON
- Valoare atribuită
- 8.498 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.