Atribuită Cumpărare directă

MASA PAT CANAPEA CONSULTATIE KINETOTERAPIE EXAMINARE ELECTRICA REGLABILA INALTIME 2 SECTIUNI 200 KG produsul sa fie insotit de cert de calitate, marcaj ce, declaratie de conformitate

Număr anunț
DA28838843
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33192200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.100 RON
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON

din 3.100 RON estimat