Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT AUTOMAT PROFESIONAL THOMAS MAISTER . AMBALARE 10 KG FABRICAT PENTRU SPALATORIILE PROFESIONALE DIN CADRUL SPITALELOR , CENTRELOR SOCIALE, SCOLI, ETC. Detergentul de rufe atomizat de pulbere basic Thomas Maister este un produs ideal pentru curatarea tuturor tipurilor de haine. Inmoaie, parfumeaza si curata in aceasi timp oferind hainelor un aspect catifelat. Produs special pentru grasime si pete enzimatice. Produs special pentru haine colorate. TIp detergent: Universal DEPOZITARE: In incaperi curate, uscate si racoroase. . Temperatura de depozitare 5 – 30C. A se feri de inghet. Termenul de valabilitate este de 2 ani de la data fabricatiei respectand conditiile de depozitare. COMPOZITIE: Intre 5% si 15%: Surfactanti anionici Mai putin de 5%: Sapun, Policarboxilati, Surfactanti, neionici, Zeoliti. Contine: Inalbitori optici, Parfum
- Număr anunț
- DA28829378
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.510 RON
- Valoare atribuită
- 3.510 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.