Atribuită Cumpărare directă

FOARFECA DISECTIE METZENBAUM NELSON - Curba 18CM - 68-07-18 Foarfeca realizata din material rezistent la coroziune ce permite sterilizari repetate prin autoclavare la 134 C/2 bar. Instrumentarul este matuit pentru a evita stralucirea sub lampa scialitica. Produsul îndeplineste cerinţele Directivei pentru dispozitive medicale 93/42/CEE. Producatorul are implementat sistemul de management al calitatii EN ISO 9001:2000 sau SR EN 13485/2004; ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA28813056
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat