Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI DE EXAMINARE DIN NITRIL NEPUDRATE MARIME XL, S, M, L STOC !! Mănuși din nitril nepudrate , produs de unică folosință, ce asigură dexteritate în folosire, sensitivitate și au manșetă pentru protecție maximă. Sunt folosite în clinici și laboratoare, cabinete stomatologice, pentru menaj, în industria alimentară în procesare alimente. Mod ambalare: 100 bucăți/cutie. PENTRU UZ MEDICAL. CERTIFICARE C
- Număr anunț
- DA28782100
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.