Atribuită
Cumpărare directă
Scaune gradinita Sezutul si spatarul din lemn lacuit, stratificat, esenta fag. Cadru metal albastru/rosu, vopsit in camp electrostatic, ofera o rezistenta marita pentru coroziune si rugina. Colturile rotunjite, exclud posibilitatea provocarii accidentelor, iar suruburile cu ce se prinde spatarul si sezutul, sunt realizate incat sa nu raneasca in nici un fel copiii. Picioare cu dopuri plastic, pentru protejarea pardoselei. Scaunele de gradinita sunt suprapozabile. Produs fabricat in Romania, conform noilor reglementari CE. Dimensiuni: Scaune gradinita -inaltime totala 57cm; -inaltime sezut 33 cm; -inaltime spatar 27 cm; -latime sezut cu cadru 39 cm; -adancime sezut 30 cm
- Număr anunț
- DA28736838
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AMZA PELEA BAILESTI (CUI 17187273)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.