Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii: CARACTERISTICI GENERALE: Format A4 Functii disponibile Imprimare Scanare Copiere Fax Tehnologie Laser Mod tiparire Monocrom Duplex Manual ADF Da Interfata USB Retea Volum recomandat 12000 copii/luna Cablu USB inclus Nu MEDII PRINTARE Formate medii de printare A4 A5 A6 Letter Legal Executive Folio Oficio B5 (ISO) B5 (JIS) Greutate mediu printare 60 - 163 g/mp COPIATOR Viteza de copiere alb/negru 26 cpm Zoom 25 - 400% Rezolutie 600 x 600 dpi Functii copiator Copiere card ID 2 in 1 4 in 1 Copie colationata Copiere continua: 1 - 99 copii IMPRIMANTA Viteza de printare alb/negru 26 ppm Limbaj imprimanta SPL Rezolutie printare 4800 x 600 dpi SCANNER Rezolutie scanner 1200 x 1200 dpi (optic) Tip scanner Flatbed ADF Caracteristici scanner Dimensiune scanare maxima: 216 x 297 mm Functii scanner Tehnologie: TWAIN, WIA Scanare catre PC FAX Viteza transmisie fax 33.6 Kbps Caracteristici fax Formare automata a numarului pana la 200 de locatii Reapelare automata Reapelarea ultimului numar Trimitere multipla Functii fax Memorie: 8 MB Trimitere amanata Difuzare 209 locatii Receptor Nu CONSUMABILE Tip consumabil Toner Consumabile compatibile Cartus Samsung MLT-D116L Image Unit Samsung MLT-R116 Alimentare hartie 250 coli Tava output 120 coli ALTELE Capacitate memorie 128 MB Prima pagina 8.5 s Procesor 600 MHz Dimensiuni echipament (W x D x H) 401 x 362 x 367 mm Altele Capacitate ADF: 40 coli Greutate echipament 11.1 Kg Putere consumata 400 W Sistem de operare Linux Microsoft Windo
- Număr anunț
- DA28682250
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 30121200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.