Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare lemn de foc esente tari, taiat la 40 de cm , cantitatea necesara este de 105 mst. Pretul include tăiat la 40 cm si transportul la locația indicată de autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA28792411
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
BTOD EXPLOATARE S.R.L. (CUI 23156620)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.350 RON
Valoare atribuită
28.350 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.350 RON

din 28.350 RON estimat