Atribuită Cumpărare directă

Priza RJ45 dubla aplicata - Buc. 120 Patch panel 24 porturi,UTP cat5 - Buc. 10 Organizator cabluri - Buc. 6 Cablu UTP cat.5e - m 10000 Switch 48 porturi gigabit + 4 porturi SFP gigabit, layer 2 - Buc. 5 Echipament Wireless 802.11a/b/g/n/ac - Buc. 5 WiFi Controller - Buc. 1 Switch 8 porturi POE cu management pentru echipamente WiFi - Buc. 1 Rack 18 U - Buc. 1 UPS 1000VA - Buc. 2 Patch cord cat.5E 1m Buc. - 150 Bloc alimentare 8 posturi - Buc. 2 Conector RJ45 - Buc. 600 Jgheab metalic perforat 100x60mm - m 75 Capac metalic pentru jgheab 100x60mm - m 75 Cot flexibil plan vertical pentru jgheab 100x60mm - Buc. 2 Imbinare T pentru jgheab 100x600mm - Buc. 2 Consola montaj 90 grade pentru jgheab - Buc. 75 Accesorii de imbinare si fixare jgheab - Buc. 1 Canal PVC 25x16mm adeziv - Buc./2m 100 Canal PVC pardoseala - Buc./2m 60 Material marunt (cleme, coliere, dibluri, suruburi, etc.) in conformitate cu Caietul de sarcini atasat.

Număr anunț
DA28827012
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
Cod CPV
32412000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.264 RON
Valoare atribuită
35.264 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.264 RON

din 35.264 RON estimat