Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cant pretftva DELACO CREMA CEVA FIN PUFOS140G VERDEATA/SM BUC 22 4.5 DELACO TELEMEA VACA VRAC KG 3.68 22.9 MEDALION UMPLUT CU CASCAVAL KG 12 14.9 DEL SANDWICH ECONOMIC 800G BUC 3 14.5 KETCHUP DULCE 350G ROUA BUC 6 4.2 MALAI UNGARIA EXTRA 500GR BUC 10 1.4 GYERMELY ATA PAIANJENULUI 250G 8OUA BUC 7 2.95 CIUPERCI TAIATE BORCAN 320ML/280G/160G NET BUC 10 3.95 MAZARE VERDE HOME GARDEN 720ML/690G/450G NET BUC 24 4.8 GYERMELY GRIS DE GRAU 1KG BUC 2 2.7 NAPOLITANE DIDO VANILIE 30G 36BUC/CUT CUT 6 12.6 KREMBIS EXTRA CACAO 36G 48BUC/CUTIE CUT 3 19.68 CASTRAVECIORI IN OTET 720ML/680G/360G NET BUC 8 6.8 DANONE NATURAL 130G BUC 160 1 ZAHAR MARGARITAR 1KG KG 10 3.2
- Număr anunț
- DA28849715
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- BRAVON SRL (CUI 4006324)
- Cod CPV
- 15831200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006 RON
- Valoare atribuită
- 1.006 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.