Atribuită Cumpărare directă

: PASTA TOMATE 180GR 30% BUC 24 2.9 KAMIS BOIA DE ARDEI DULCE 20GR BUC 10 3 LAPTE CONSUM/UHT 3.5% 1L SIM BUC 12 3.7 PIEPT CURCAN DEZOSAT FARA PIELE CONGELAT KG 5.52 27.5 PULPA PORC FARA OS KG 6.62 19.9 MAZARE VERDE HOME GARDEN 720ML/690G/450G NET BUC 8 4.8 MORCOVI BABY 2.5 KG BUC 1 14.9 BISC MILKA CHOCOJAFFA ZMEURA 147G BUC 10 4 KINDER BUENO 30G BUC 60 2.5 UNT JAEGER 82% 250GR BUC 10 7.9 PULPE INFERIOARE CASEROLA KG 15.16 9.9 GOGOSARI TAIATI 680G ROUA BUC 12 4.95 OREO FRESH MILK SNACK 30G BUC 24 3 MILKA CHOCO SNACK 32G BUC 96 2.5 DULCEATA DE AFINE 250G ROUA BUC 2 6.4 CIUPERCI TAIATE BORCAN 320ML/280G/160G NET BUC 10 3.95 OTET ALIMENTAR 1L DIN VIN BUC 1 2.75 NESQUIK CREMA LAPTE 30*26G BUC 90 1.3 MASLINE FARA SAMBURI 2KG BUC 1 26 TON SOLID 170GR EO 48/BAX BUC 10 7.8 BEYOUTEA CEAI FR.PAD.40G 20PLIC/CUT BUC 2 2.5 SMANTANA CASA BUNA 12% 370 G BUC 5 4.95 BELVITA LAPTE 50G BUC 40 1.35 DANONE NATURAL 130G BUC 80 1 CONOPIDA BOND CLASIC 2.5 KG BUC 3 20 CEREALE BATON NESQUIK 25G BUC 80 1.3 ULEI SPORNIC OMEGA 9 1L BUC 3 7.2

Număr anunț
DA28735420
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
Furnizor / câștigător
BRAVON SRL (CUI 4006324)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.896 RON
Valoare atribuită
1.896 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.896 RON

din 1.896 RON estimat