Atribuită Cumpărare directă

BISCUITI, NAPOLITANE, BOIA DULCE, BRANZA TOPITA, MEDALION UMPLUT CU CASCAVAL, IAURT, LEGUME PT SUPA, PIEPT DE PUI, PATEU DE PORC, NAPOLITANE, PIPER,

Număr anunț
DA28721320
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Furnizor / câștigător
BRAVON SRL (CUI 4006324)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.204 RON
Valoare atribuită
5.204 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.204 RON

din 5.204 RON estimat