Atribuită Cumpărare directă

Anvelope mixte M+S 265/70 R19,5 directoare-2 bucati Anvelope mixte M+S 265/70 R19,5 trăgătoare-4 bucati Anvelope iarnă 195/70 R15 C-4 bucati Anvelope mixte M+S 235/75 R17,5 directoare-2 bucati Anvelope mixte M+S 235/75 R17,5 trăgătoare-4 bucati Anvelope mixte M+S 318/80 R22,5 directoare-2 bucati Anvelope mixte M+S 318/80 R22,5 trăgătoare-8 bucati Anvelope mixte M+S 385/65 R22,5 directoare-2 bucati Anvelope mixte M+S 385/65 R22,5 trăgătoare-4 bucati

Număr anunț
DA28826265
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.912 RON
Valoare atribuită
29.912 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.912 RON

din 29.912 RON estimat