Atribuită
Cumpărare directă
CUTIE ARHIVARE 150 X2.30 =345 BIBLIORAFT 8 CM-100 X5.45,=545 DOSARE SINA PVC-2000X0.50,=1000 CAPSATOR METAL NOKI-20X15.50,=310 CAPSE 24/6-100X1.15,=115 BANDA CORECTOR 50X6.40=320 ,AGRAFE 33MM-100X1.05,=105 AGRAFE 50MM-50X2.60,=130 PIX JELLY-150 X1.50,=225 FOLII A4 10/SET NOKI-60X8, =480 POST-IT 75X75 NEON-30X2.20,=66 FILM INDEX SET 5-60X2.35,=117.50 PIX SCHNEIDER K145-150 X1.50,=225 DECAPSATOR-10X1.70,=17 TOTAL =4000.50 LEI FARA TVA
- Număr anunț
- DA28812942
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BRASOV (CUI 4523126)
- Furnizor / câștigător
- R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.