Atribuită Cumpărare directă

Achiziție calculator de birou – sistem PC tip Desktop, conform descrierii furnizorului. Produsul la data livrarii, va fi nou, nefolosit, de tipul celui solicitat, de bună calitate (în caz contrar el va fi returnat), de ultimă generaţie şi încorporează toate îmbunătăţirile recente în proiectarea şi structura materialelor si va îndeplini specificațiile tehnice minime precizate.Orice produs lipsa sau care nu corespunde calitativ, fapt constatat la receptia calitativa si cantitativa, va fi inlocuit cu produse functionale de furnizor pe propia cheltuiala.Pentru produsul furnizat vor fi asigurate următoarele:livrarea si transportul la locul de livrare (sediul autorităţii contractante) conform condiţiilor de livrare;instalarea, configurarea, testarea şi punerea în funcţiune a echipamentului livrat, în funcţie de nevoile personalului utilizator se vor face de catre persoane calificate sau autorizate de către furnizor. Furnizorul are obligația de a ambala produsul astfel încât acestea să ajungă în bună stare la destinația finală, să fie asigurată integritatea cantitativă și calitativă a produsului pe perioada transportului și depozitării.Perioada de garanție acordată produsului de către furnizor va fi conform datelor furnizate de producător, dar nu mai putin de 12 luni, în conditii normale de utilizare.Dacă termenul de garanție oferit de către producător este mai mare decât cel prevăzut,atunci termenul de garanție acceptat va fi cel al producătorului.

Număr anunț
DA28669819
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092 RON
Valoare atribuită
2.092 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092 RON

din 2.092 RON estimat